Jesteś tutaj: WitamyOgłoszenia

III Niedziela Wielkiego Postu

24 marca 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
  1. Dzisiejsza Ewangelia przynagla nas do wkroczenia na drogę nawrócenia. Czas Wielkiego Postu stwarza ku temu wiele niepowtarzalnych okazji – jest bowiem czasem łaski od Pana.
  2. W piątek o godz. 1730 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W tym tygodniu będzie to Nabożeństwo śpiewane, prowadzone przez zaproszony zespół muzyczny.
  3. W niedzielę o godz. 1500 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek uczcimy relikwie św. Jana Pawła II
  6. W piątek po Mszy św. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  7. Z kruchty kościoła proszę odbierać kolejny numer tygodnika Niedziela.
  8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Balewska Katarzyna stanu wolnego z Krotoszyn i Klasa Szymon stanu wolnego z Nowej Wsi. Gajewski Marek stanu wolnego z Bielic i Michewicz Kamila stanu wolnego z Bielic. Sebastian Błaszkiewicz stanu wolnego z Krotoszyn i Agnieszka Karczewska stanu wolnego z Lipinek.
  9. Jak już informowałem, nasi ministranci starsi wyjeżdżają na turniej ogólnopolski do Skierniewic. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc finansowo zapraszam do Biura Parafialnego.
  10. Dzisiaj po Gorzkich Żalach zapraszam do plebanii na spotkanie rodziców Ministrantów, którzy jadą na turniej do Skierniewic.
  11. Chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu jako ministranci, o zgłoszenie do mnie.
  12. Już dzisiaj informuję, że Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się od 07 kwietnia do 10 kwietnia, czyli od piątej niedzieli Wielkiego Postu. Rekolekcje wygłosi Ks. Jarosław Klimczyk CRL.
  13. Spowiedź św. Wielkopostna we wtorek 09 kwietnia w godzinach rannych i popołudniowych.
  14. W Biurze Parafialnym można odbierać tzw. Karteczki potwierdzające nasze spełnienie Przykazania Kościelnego. Przypominam, że w naszej Diecezji są podstawą do wydawania wszelkich zaświadczeń.
  15. W Biurze Parafialnym są również piękne świece wielkanocne Caritas.
  16. 25 marca przypada uroczystość W poniedziałek Zwiastowania Pańskiego.
  17. Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą miesiąca. Kolekta przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

Poniedziałek, 25 marca
9:00 W pewnej intencji

Wtorek, 26 marca
17:00 Brak intencji

Środa, 27 marca
17:00 +Jadwiga Krause z ofiar pogrzebu

Czwartek, 28 marca

Brak intencji

Piątek, 29 marca
17:00 +Jadwiga Alfons Grabowscy w rocznicę śmierci
17:30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

Sobota, 30 marca
17:00 +Marek Otremba w rocznicę urodzin

Niedziela, 31 marca

+Stanisław Zapolski 40 r. śm., Józef Zapolski 50 r. śm., i zmarli z rodziny

10:30 +Marianna Paweł Seroczyńscy 13 r. śm.
15:00 Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym

Joomla templates by Joomlashine